| DannutzzHD a întrebat:

am si eu o problema, de o vreme nu pot accesa unele siteuri imi apare eroarea asta http://i.imgur.com/I3IB75h.png iar daca dau sa imi adauge siteul ca o exceptie :P pot accesa siteul dar nu mai imi vede nici o imagine din siteul respectiv. cea mai noua problema o am de azi de dimineata nu mai pot intra pe facebook :P nu este problema la site sau cont este de la pc am formatat astazi pc aceiasi eroare va rog ajutor dau funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Schimba data si ora la pc (sunt in urma) Fii atent in special la an. Dupa aceea da un restart si intra in yahoo mail. Da click pe ceasul din systray (dreapta jos pe desktop).

| DannutzzHD explică (pentru neluL):

Mersi tongue dar pana acum nu a facut figuri ca asta si nu erea data ora seata

| neluL a răspuns (pentru DannutzzHD):

Merge o anumita perioada si dupa aceea incep sa-ti apara erori de genul.