| Andrei_Marincuta_1995 a întrebat:

Am si eu o problema, deci mi se tot restarteaza PC-ul in intervale foarte scurte de timp, nici in Bios nu pot intra in 2-3 secunde se restarteaza din nou, insa uneori nu mai porneste si ramane aprins o lumina de culoare verde la butonul de start al unitatii ( de obicei cand se deschide se aprinde aceeasi luminita verde in sincron cu alta luminita rosie, care se stinge la un momentdat, doar ca atunci cand functiona, cand era inchis nu se aprindea nici o luminita, dar acum ramane aprinsa cea verde, cand si cand incearca sa se deschida singur, si dupa 3-4 secunde se inchide si tot asa) I-am schimbat si sursa, si placa video si tot aceeasi problema... Ce sa fac? Dau funda ..Va rog

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Tu schimbi componente dupa ureche? Du-l in service.

| KodrutZ a răspuns:

A, service de-ala de idioti care iti vind toate cacaturile posibile dar nu sint in stare sa rezolve o problema. Misto. Atunci du-te intii la un service decent, si dupa aia la OPC. Ca primii sa nu mai activeze vreodata in domeniul asta.

| CPAElites a răspuns:

Ramii
Placa de baza
Restart la bios