| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema: Dupa ce am bagat mouse-ul la laptop, nu mai merge sa dau in sus sau in josul paginii de pe chestia aia de pe touchpad, chiar daca mouse-ul e scos; stie cineva de ce?

4 răspunsuri:
| Crouky a răspuns:

Depinde ce laptop ai! happy

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Tochpad driver synaptics merge super

| valyx47 a răspuns:

Depinde de laptop. Insa aproape fiecare laptop are un soft special destinal touch-padului asa ca poti intra in ala sa ii vezi setarile.

| RaresZaharia1991 a răspuns:

Nu sunt sigur ca va merge si la tine, dar am avut si eu problema aceasta si am apasat F3.La mine F3 deblocheaza/blocheaza pad-ul asa ca incearca, succes!