| RaZvY01 a întrebat:

am si eu o problema in legatura cu Abdobe flash, si anume: Mereu cand vreau sa vad ceva pe fb video se incarca si nu apare, cand vreau sa vad video pe alte site nu merge zice ca nu am abdobe flash, si eu defapt il am de ce? Pe facebook merge, dar se tot incarca de ce?

2 răspunsuri:
| vladionut94 a răspuns:

Baniesc ca folosesti internet explorer da foloseste google chrome si nu o sa mai ai problema asta ca foloseste html 5 Adobe flas este invechit acum se foloseste html5 inclusiv la youtube

| Denis_Dréw_1999 a răspuns:

Da-i update la Adobe. vezi daca face la fel.