| FaraNumeFaraNimic a întrebat:

am si eu o problema in legatura cu reteaua de socializare Facebook. Sunt conectat la Fb si intru pe profilul cuiva, sau pe al meu chiar, si unde apar notificarile, cronologie si toate alea, nu-mi apare nimic decat " Ne pare rău, dar această pagină nu s-a încărcat corect. Te rugăm să încerci din nou."in rest totul e ok, chat, si celelalte numai ac nu pot vedea notificarile altcuiva. Am reconectat de mai multe ori am verificat si reteaua dar nu are nimic, cum pot rezolva? sad

Răspuns Câştigător
| stefania94 a răspuns:

Hei, stai calm, e de la ei. Si la mine si la ceilalti e la fel.

1 răspuns:
| FoundYouLover a răspuns:

Buna, mi s-a intamplat si mie mai demult si am intrat pe facebook de pe alt browser si asa mi-a mers. Sunt multe browsere pe net. Eu zic ca cele mai bune sunt Mozilla Firefox, Google Chrome si Internet Explorer. Le cauti pe google si sigur le gasesti si instalezi unul, pe care-l vrei tu. BAFTA!