| pustanu a întrebat:

Am si eu o problema la pc am niste virusi care nu ma lasa sa instalez un antivirus care ma poate ajuta cu ceva funda

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Incearca sa instalezi malwarebytes daca nu dr web cureit.Bafta!

| kta1431k a răspuns:

Salut, incearca sa faci o instalare in safe mode, ar trebui sa mearga, in caz contrar recomand o reinstalare windows.

| Noone4u a răspuns:

Daca nu te lasa sa instalezi antivirus, reinstaleaza windosu`

| pulx a răspuns:

Man fii atent du-te la un specialist sau daca e mai bine reinstaleaza windows-ul.E cel mai bine sa reinstalezi windows-ul.

| FallenAngelAlina a răspuns:

Ce antivirusuri ai incercat sa instalezi?