| Comandocip a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o problema la pc, o sa incerc sa explic pe cat posibil.
Problema suna cam asa....de fiecare data cand incerc sa accesez facebook sau pagina google nu imi merge ..imi spune aceasa pagina web nu este disponibila.dar va ca la alte site-uri ma pot conecta ..cum ar fi tpu..ar cineva idee ce pot face/

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Si mie mi se intampla. dar dau repair la local area conection ( windows xp) si dupa merge.
Daca nu merge asa ia ccleaner.

| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza adwcleaner
ruleaza malwarebytes free
ruleaza ccleaner
dupa ce le-ai rulat spune daca e vreo schimbare.

| CeawlessxD a răspuns (pentru gelu1970):

Nu pot accesa paginile web ca sa pot downloada programele. :/

| gelu1970 a răspuns (pentru CeawlessxD):

Lasa-mi un mesaj cu un mail si iti trimit instalatoarele pentru programele respective.
poti macar sa iti deschizi mail?

| Skylimit a răspuns:

Am si eu aceeasi problema de 20 de minute...macar ca nu sunt singurul care are problema asta...ai cumva linux?

| CeawlessxD a răspuns:

Și eu am aceeași problema. laughing

| soryn1994 a răspuns:

Incearca sa stergi cookies si istoric

| BucurAndreea a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...nu stiu ce sa ii fac...