| Comandocip a întrebat:

Salut TPU

Am si eu o problema la pc, o sa incerc sa explic pe cat posibil.

Problema suna cam asa....de fiecare data cand incerc sa accesez facebook sau pagina google nu imi merge ..imi spune aceasa pagina web nu este disponibila.dar va ca la alte site-uri ma pot conecta ..cum ar fi tpu..ar cineva idee ce pot face/ps nu pot raspunde la mesaje ca imi apare din nou acea eroare.

Răspuns Câştigător
| Lipsa47 a răspuns:

Anonymous

3 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

De la net face figuri.

| dydydeea a răspuns:

Din cate am auzit la nimeni nu merge laughing nu stim ce are... de o ora ma tot intreb ce are de nu merge

| haini2013 a răspuns:

Poate nu-ti merge internetu