| Angelworld a întrebat:

Am si eu o problema la un televizor SHOV Acum ceva vreme m-am uitat la tv seara pe la 10 si m-am culcat...(bineinteles ca l-am oprit) pe la 2 noaptea ma trezesc, tv era aprins.Am incercat sa il opresc din televonamda dar nu a mers asa ca somnoros fiind l-am oprit din buton. Dimineata am incercat sa il pornesc.A pornit dar acum vine beleaua... se schiba de pe un post pe AV pe urma intra singur in meniu Cateodata numai functioneaza telecomanda ce credeti ca are? dau funda PS problema persista am scos bateriile de la telecomanda dar tot intra singur in meniu macar nu se mai muta de pe tv pe av. Va rog un specialist cv? VA ROGGGGGGGG CINEVAAAAAA DE SPECIALITATEEEE! (daca nu stiti nu va bagati va rog)

3 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Fantome? O_O laughing, glm, pai probabil s-a intamplat ceva in sistemul lui ala saracutu, du-te cu el la un service, undeva unde se repara tv-ul si vezi ce o sa iti zica, ca chiar daca iti spune cineva acum care ii problema tot ai nevoie de cineva sa ti-l repare deci mai bine du-te cu el direct la un centru unde se repara asa ceva oh go on

| MirciucuRonaldo a răspuns:

E ciudat vezi poate e de vina telecomanda poate ai scapat-o si s-a stricat si acum se activeaza aleatoriu cred ca e de vina telecomanda Funda?

| Mandache_Vlad_Georgian_1998 a răspuns:

Pai sunt un specialist din Iasi, si am reparat astfel de televizoare.In placa s-a rupt un microcip si trebuie sa-ti schimbi placa.Vino la mine in Iasi pe strada Valea Lupului, la Carrefour Era si ti-l repar gratis.