| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema la windows...Ieri(7.2.2012) am instalat Windows 7 Pro Home, dar vad ca pentru acesta nu se poate instala limba romana din "Windows Update". Problema e ca nu pot utiliza "Vistalizator", deoarece windows-ul este Build 7601, iar programul nu accepta asa ceva. imi puteti da un sfat?

4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

De ce versiunea asta și nu alta care să fie acceptată de vistalizator?
De ce în limba română?
După câte văd din întrebarea formulată corect de tine nu ești un începător care acum descoperă calculatorul.Cred că te descurci și cu limba engleză.
În afară de windows update și vistalizator nu cred că mai sunt alte metode.
O zi bună.

| UserTPU15 a răspuns (pentru stanly7):

Pai da, eu ma descurc cat de cat in limba engleza dar parintilor si sorei mele le vine mai greu, deoarece e nu prea cunosc limba...cel putin am incerca.Multumesc celor care au raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai instaleaza-l odata. Nu stiu ce sa zic... Si romana la ce-ti trebuie?

| edygman a răspuns:

Instaleaza Windows XP.