| Ele85 a întrebat:

am si eu o problema la Yahoo Messenger acolo la
Yahoo! Mail la Inbox la Mesage asa cand vreau sa trimet confirmarea de pe TPU adica sa pot pune intrebarea ca asa cere
ca sa poti pune alta intrebare ca trebuie sa confirmi adresa de Email ca sa poti intra pe Mail ca sa confirmi adresa da eu am o problema cu Mesajele Primite adica nu am nici un Mesaj Primit de la TPU nici unu de ce e de la Mess ca e Versiunea 11.5 Yahoo adica ma refer ca nu Primesc nici un Mail de la nici un site nici de la TPU pentru confirmare de la ce este va rog eu putin ajutor ca nu stiu cum sa fac sa Primesc Messaje ca am doar de la Yahoo adica acela Bine ati venit la Yahoo am doar unu si cum pot face sa am mai multe la Mesaje Primite cum pot sa fac Scuzati Categoria da este cea mai populara categorie si de aia am pus-o aici si dau funda cine ma ajuta promit adica eu ma refer ca nu primesc nici un mesaj de la nici un site si nici de la TPU la Mesaje Primite am 1 mesaj de la Yahoo doar atata dar in rest nimica cum pot face sa primesc si mesajele alea toate pe Yahoo meu va rog un pic de ajutor ca ma descurc singur daca imi explicati si dau funda cine ma ajuta sa vad cum sa rezolv problema la Mesaje Primite ca nu am nici unu de la TPU si de la nici-un un site doar de la Yahoo acela cu bine ati venit da in rest nimica cum pot sa rezolv Helpp crying Scuzati ca am scris asa repede m-am cam grabit si am cam gresit putin gramatica Scz va rog eu Help ca nu mai suport nu primesc nici un mesaj de la TPU si nici de la alte site-uri Funda cine ma ajuta la Mesaje Primite la Yahoo Mail?

1 răspuns:
| NumaiPentruMine a răspuns:

Vezi sa nu fie in spam.