| Leo1122 a întrebat:

am si eu o problema legata de facebook. Dimineata cand m-am trezit si am vrut sa intru am fost obligat sa completez un formular de schimbare a numelui (daca nu completam nu ma puteam loga). Dupa ce l-am completat nu ma mai pot loga..imi zice asa:"We’ll take a look at the documents you submitted and get back to you. If we need more help confirming your name, we’ll reach out for additional documentation." Eu cred ca cineva mi-a dat report la >nume.Daca e asa in cat timp va fi deblocat contul? Sau ce pot face sa il deblochez? Help me please. FUNDA

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Din ce ţi-au trimis, te informează că o să verifice datele pe care le-ai trimis, şi apoi o să te contacteze iar. Nu cred că e vorba de report, am impresia, mai degrabă, să fei posibil ca cineva să fi creat un cont exact ca al tău. Deocamdată aşteaptă câteva zile. Apoi încearcă să te reloghezi.