| NoNamemartes a întrebat:

Salut TPU,am și eu o problema mare cu netul. Deci prima data nu mai merge, i-am chemat pe cei de la DIGI și l-au făcut, dar merge numai pe telefon și faza e ca nu merge și pe pc, asta nu e de la e de la mine deoarece știu ca îmi apăruse ceva și am dat restart și etc, am Windows 10, cum fac sa meargă și pe pc, presupun ca este din setări.DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Care a fost problema?

| NoNamemartes explică (pentru MaziluHDGAMMING2009):

La windows 10 este un bag, odata la ceva timp se dezactiveaza un driver de net sau nu il mai il gaseste ceva de genu dar am rezolvat trebui sa te duci pe respectivu si sa dai update sau... Daca vrei te poti uita pe yt.

| NoNamemartes explică:

Am rezolvat problema