| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema mi-am instalat facebook pe un telefon Nokia lumia 520 si nu stiu de ce nu apar online eu imi vad prietenii online dar ei pe mine nu, va rog ajutati-ma crying multumesc.

4 răspunsuri:
| Beznila_Andrei_1986 a răspuns:

Trebuie sa te uiti in setari la aplicatie si cand se logheaza sa nu fie bifat logare ca invizibil

| Bughiu93 a răspuns (pentru Beznila_Andrei_1986):

Nu gasesc setarile la aplicatie sad decat de pe. pc.

| Beznila_Andrei_1986 a răspuns:

Pai atunci cand treci nume si parola mai jos trebuie sa ai un patratel mic si in dreptul lui scrie.trebuie debifat.

| Beznila_Andrei_1986 a răspuns:

Ce trebuie sa faci,deci intri pe aplicatie,dai login, dupa ce te loghezi in cont trebuie sa dai pe meniu, dai pe settings, iar acolo iti apare "facebook chat"on/off daca e on e bine, daca e off bifeaza tu casuta.si asa ar trebui sa se rezolve