| Alyn17Mafiotu a întrebat:

.. Am si eu o problema mi-am instalat windows 8 pro..Cand vreau sa sting pcul, se stinge iar la 2 secunde dupa ce se stinge complet se aprinde din nou.....care este treaba de mi se intampla aceest lucru.Trebuie sa umblu pe undeva prin setarii! ..Astept un raspuns urgent.dau Fundaa!

3 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Nu cred ca e problema de la windows.
Totusi.
Daca tot iti mai apare aceasta problema, scoate din alimentatie, dupa ce l-ai stins.

| ElektroBoom a răspuns:

Du-te in Control Panel la Power Options si mai departe la Choose what the power buttons do.Verifica daca la When I press the power button este setat pe Shut down. Daca este setat asa si tot face la fel nu cred ca este problema de la Windows.

| Focsaneanu_Madalina_1996 a răspuns:

Are virusi.Asa am patit si eu si mi-am reinstalat windows-ul...