| Satana_Costin_1997 a întrebat:

Am si eu o problema mica si as vrea sa o rezolv astazi mi s-a intamplat la pc meu nu este mare dar as vrea sa stiu imi incheata imaginea uneori nu mai pot sa al folosesc Configuratia

Procesor Amd Athlon X2 de 3 (Temp de 35 grade)

Rami 2 gb

Placa de baza Asus M2N-VM (35 grade uneori se duce la 38)

placa video Nvidia GT 730 (26 Grade)

mi se intampla doar cand stau pe internet sau ascult muzica nu si cand ma joc in timpu jocului

sursa este Atx de 400w Please help nu stiu o fi de la hard ori un mic virus la mine in system

3 răspunsuri:
| XPainn a răspuns:

Cred ca sunt virusi, sau se incinge hardul prea tare.Da-i si tu un format sau pune un antivirus bun cu update-urile la zi. Sper sa scapi de problema asta.

| Satana_Costin_1997 explică (pentru XPainn):

Temperatura hardului este de 26 grade

| Vladut2000L a răspuns (pentru Satana_Costin_1997):

E cam mare