| ShakeStar2000 a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o problema pe care, cred, ca au avut-o toți.
Am un windows XP SP3 si nu îmi merge conexiunea la internet. Am acel cablu galben băgat ai in Wireless si in laptop, dar nu imi merge, îmi scrie "A network cable is unplugged". Dar, când bag doar cablul de internet in laptop atunci merge, si totuși nu știu de ce nu merge cu acel cablu galben. A da, si am router TP-LINK. Placa de rețea este noua, nu îmi dați răspunsuri in legătură cu placa de retea.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ciprianoiutr a răspuns:

Intri la setari cauti o setare numita *intoarcete la versiune anterioara de windous,,
nu iti mai mege deoarece s-a facut un mic ubgrade
Sper ca te am ajutat