| Soldatul a întrebat:

Am si eu o problemuta.Acum aprx. 5 zile mi-am achizitionat un monitor LCD LG Flatron L1752S de la un var (nu e nou), si am observat ca am mici punctulete cam in jur de 4-5 pe ecran asta insemnand pixeli morti.Intrebarea mea este:Se poate agrava sau acele punctulete pot sta mult si bine la locul lor (ca si asa le observ destul de greu)?

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Nu am inteles cine este nou..verisorul?laughing)) glumesc. Nu se intampla nimic pe moment si poate nici mai tarziu asa ca poti sa il folosesti linistit. Pixelii morti pot sa stea acolo o viata(de monitor) fara ca sa afecteze si pe altii asa ca nu ii baga in seama si dai bataie.Succes.

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Nici o problemă! Nu se înmulţesc ca viruşii.