| Yonut983 a întrebat:

am si eu o problmema... vreau sa imi instalez si eu windows 7 dar cand ii dai sa il instalez imi apar 3 partitii si nu pot sa formatez nici o partitie. Am decat 2 optiuni refresh si load drive cum fac sa imi apara si drive options? Dau Funda

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Instaleaza prin bootare si cand ajungi la modul cum instalezi alegi "custom (advanced)". Cand ajungi la partitii,
te pozitionezi pe care vrei sa o formatezi si ai "driver option".

| SuperFraTele a răspuns:

S-ar putea sa ai cd cu windows 7 (Ultimate, Profesional, etc) pe 64 de biti si atunci se poate ca sistemul tau sa nu suporte 64 de biti, ci 32 de biti.Eu zica sa incerci si varianta mea.
horia2012 a spus doar cum sa il faci, eu iti spun ce iti trebuie ca sa il poti face.Bafta!

| Irina_Alina_1997 a răspuns:

Mai bine du-l la cineva care se pricepe, care lucreaza cu asa ceva...