| Andy88 a întrebat:

Am si eu o tableta Allview Alldro Speed Duo cu Android 4.1.1 si 1 GB Ram. Problema este ca uneori cand joc gta 3 se inchide singur si ma da in meniul principal. Eu ma pricep la tehnologie insa nu am reusit sa rezolv aceasta problema... recunosc ca am jocul piratat insa de ce se intampla asa? mai ales ca am tableta de vreo 3 luni. dau funda si vot pentru raspunsul bun si vot pentru cel care ma ajuta sa imi rootez tableta. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Wells873629 a răspuns:

S-ar putea sa nu fie compatibil tableta cu jocul adica jocu sa aiba cerintele de rulare mai mari de cat cele ale tabletei sau sa fie jocul virusat.