| SteFyzxD a întrebat:

Am si eu o tableta E-Boda Revo R70 si nu mi se deschide! Imi apare Logo-ul E-Boda dar nu se deschide! Nu stiti cum as putea intra in BIOS sa setez SystemRecovery? (Asa mi-a spus cineva care se pricepe la calculatoare)

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Uita aici la R80(dupa ce maresti imaginea) reset.

http://s1.emagst.net/......deedb8.jpg

Poate si R70 sa aiba asa cerva.Vezi in manual.

| SteFyzxD explică (pentru stlucian):

Sincer m-am uitat si nu are nici un reset pe langa ea... NU STIU CE SA FAC! crying((((((((((((((((

| stlucian a răspuns (pentru SteFyzxD):

Opresti tableta.
Tii apasate CONTINUU butoanele PORNIRE + VOLUM MAI MARE.
Tii butoanele apasate CONTINUU 1-2-3- minute, pana apare un meniu.
In meniu navighezi cu butoanele de volum si selectezi cu butonul de pornire.
Selectezi WIPE sau FACTORY RESET sau FORMAT...
ATENTIE: se va sterge toata memoria interna, aplicatii, jocuri... Scoate cardul!