| Tanase_Andreea_1994 a întrebat:

Am si eu o tableta Yarvik Android 4.0 si am uitatmodelul de deblocare si imi cere contul google si eu nu-l mai stiu... Puteti va rog sa-mi explicati detaliat ce ar trebui sa fac pentru a putea merge din nou?
Multumesc happy

2 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Pe lângă că ai fost iresponsabilă și ai uitat modelul, nu-ți mai amintești nici contul de Google? Păi în astfel de cazuri nu poți decât să-l duci la un service, vor vedea ei ce trebuie făcut, dacă situația e mai gravă, te vor trimite la București cu el și se vor șterge toate datele de pe el, androidul fiind reinstalat.

| golban1997 a răspuns:

Trebuie sa schimbi softu, trebuie sa mergi la servici, eu am patit cu telefonul