| AndreiTrifan a întrebat:

Salut TPU,am si eu problema cu pc u mai exact atunci cand conectez căștile in pc si intru intr-un joc, incepe sa se deconecteze tastatura si sa se conecteze din nou, apoi iar joc cateva minute si iar se deconectează tastatură si iar se conectează, țin sa menționez ca atunci cand se deconectează se aude acel sunet ca si cand ai baga ceva in usb si cand se deconectează tastatură ledurile raman aprinse.

P.S:tastatura face aceste figuri doar cand conectez căștile in pc si cand se deconectează tastatura se blochează si imaginea jocului 2-3 secunde! Va rog daca aveti idee sa ma ajutați.

4 răspunsuri:
| dbigiu84 a răspuns:

E defecta tastatura/calculatorul.Repara-l sau nu mai conecta castile

| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Dacă nu ai date așa importante pe PC ai putea sa ii dai cu reinstalez de Windows, sau un fel de reflesh la tot sistemul

| Navagio a răspuns:

Salut, plătești asta deoarece se face masa intre cele doua. Sfatul meu e ca sa cureti mufa de la tastatura de praf și toata zona de pe lângă, sper ca te am ajutat.

| SpringtrapSimerea a răspuns:

E simplu. Calculatorul tau e posedat de un demon, probabil te-a blestemat o vrăjitoare. Pentru al izgoni trebuie că în timp ce te joci să îți bagi căștile în curr și să îți introduci pennisul in USB adânc până te pișcă puțin.