| DoBrOOO2001 a întrebat:

am si eu un Asus X540S si pe butoanele f1, f2, f5,f6,f7,f8,f9,f10,f11,f12 am mai multe comenzi cum ar fi volumul, blocare touch pad, luminozitatea si mi-ar fi de ajutor, doar ca, cand apas pe ele nu se intampla nimic, nu se regleaza volumul, nu se schimba luminozitatea nimic. Are cineva vreo idee ce sa fac? Rrebuie vreun driver sau ceva.

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Ai o tasta numita Fn. Trebuie sa tii apasat pe ea plus ce buton vrei ca sa faca ce scrie pe ele.

| DeeyuAndrei a răspuns (pentru Gizăz):

"Gizăz" deci morrrr laughing) laughing) laughing)

| DoBrOOO2001 explică (pentru Gizăz):

A ok mersi