| JustTzu a întrebat:

am si eu un Black Berry 8520 si am o cartela frog, am numerele pe cartela dar telefonul nu le vede? Cine ma poate ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| FataCuMinte97 a răspuns:

Trebuie sa intri in agenda si va scrie ADD contact apesi pe butonul in care sa intri in meniu si dai SIM phone book. Acolo iti va da agenda din memoria cartelei. Dupa aceea dai pe un oricare nr. si apesi iar pe butonul de meniu si dai copy all to contacts... Eu asa am reusit la minehappy Sper ca ti-am fost de ajutor... funda?happy

1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Intra in Address Book, apasa pe butonul Menu (ala cu logo-ul) si ar trebui sa ai optiunea SIM Phone Book.