| CristianCristian00 a întrebat:

Am si eu un blog si nu stiu cum sa bag cuvinte din acelea albastre intru-un articol, iar daca apesi pe ele te redirectioneaza catre un alt articol. Blogul meu este pe wordpress. Deci ce plugin imi trebuie sau...Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Aly_Alexandru_1989 a răspuns:

Salut! cuvantul pe care tu il vrei albastru il selectezi cu mouseul, te duci sus in bara de unelte si cauta. adauga/ modifica legatura-> casuta deschisa iti va cere un link catre articolul la care vrei sa faci legatura! bafta!

www.samdistribution.ro/blog

1 răspuns: