| adrianstefan a întrebat:

Am si eu un calculator varza(Intel pentium 4 3.30 ghz, nVIDIA geforce fx 5500 126 mb, 3 gb ram)si as vrea sa il restaurez.Ati putea sa-mi spuneti niste componente bune(placa video si procesor)pana in 1200 lei.Si inca o intrebare:care placa video este mai buna pentru gaming:AMD sau Intel? FUNDAA!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nu se merita! Prea vechi! Uite aici o oferta de second cu Core2duo la care iti mai iei o placa video mai buna si te-ai scos: http://www.epasystems.ro/produse-promotii-recomandari/

Vezi FUJITSU SIEMENS P5925!