| Druica a întrebat:

Am si eu un Huawei y 330, cum scap si eu de virusul keylogger? De cand am acest virus telefon meu uneori m_i se reseteaza dau funda cine stie

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Il resetezi din setari,daca nici asa nu merge, il duci la un service specializate in telefoane si le spui sa iti reseteze soft-ul, te va costa, dar macar stii ca nu mai ai treaba cu vreun virus, funda?

| Druica explică (pentru DaniTDCI):

L-am resetat si nu merge alta solutie nu se gaseste?

| Druica explică (pentru DaniTDCI):

L_am dus la servis si i_a resetat softul si tot asa face. Sunt nevoit sa îmi iau altul nou iar pe acest telefon nu îl mai folosesc