| ElM4gn1fic0 a întrebat:

am si eu un laptop Acer aspire e1-571g si nu stiu cum sa activez wirlessu. Am ca programe instalate broadcom wireless utility deci am driverul de la wireless dar nu stiu cum sa il activez si beculetul din fata wirlessului e off. Dau funda la cine stie cum sa-l activez.
PS: am windows 7

5 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Apesi pe tasta Fn +F3 si se activeaza.

| ElM4gn1fic0 explică (pentru djdani1):

Aps fn +f3, imi arata ca e on wirlessu dar ledul tot nu are culoare si in cp nu stiu ce sa selectez, iar laptopul sigur are wireless incorporat

| djdani1 a răspuns (pentru ElM4gn1fic0):

Ai instalat driverele corecte pentru wireless?

| SofiaAndreea a răspuns:

Da-i la setarile PC-ului, sau la control panel si gasesti acolo( doar daca ai wireless) FUNDA?

| ElM4gn1fic0 explică:

Apas fb+f3 imi arata ca e on wireless dar becul nu se aprinde si nu stiu unde sa dau in control panel. ce sa fac?