| aLexG1 a întrebat:

am si eu un laptop IBM T40 1.8 ghz procesorul, 1.5GB RAM placa de 32mb, hard 20gb, si am o problema mai exact cand il aprind, se aprinde tot treaba rost doar ca in ciuda faptului ca el se aprinde ecranul ramane tot negru.Si cateodata cand apas un pic pe el acolo sub taste se aprinde (cateodata) va rog ajutati-ma

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil panglica aia care duce semnalul video la display ori s-a întrerupt, ori nu face bine contact.
Pune un monitor extern (merge și un TV din ăsta nou, dacă are intrare VGA!).

| K0sti a răspuns:

Pune un monitor extern si vezi daca apare ceva!

| ChrystianSandu a răspuns:

Ei, ai pus intrebarea de 4 ori...

| Albastru45 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul.