| AlexSS99 a întrebat:

am si eu un laptop Lenovo achiziționat in Februarie de la Altex. Aseară când l-am deschis mi-a apărut ca nu se mai booteaza harddrive-ul adică nu il mai vede laptopul (poate chiar e ars) nu l-am scăpat pe jos sau ceva. Am garanție, cutie tot, întrebarea mea este o sa il primească la garanție si ce o sa facă? Trebuie sa il schimbe sau il repare? Pot sa il schimb pe altul nou+ diferența? Si trebuie sa ma duc la magazinul de la vâre l-am luat sau in alta parte? Mersi pentru tot

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa il duci la service ul autorizat trecut in certificatul de garantie sau la magazin si se ocupa ei... al produs nu iti dau il vor repara pe asta