| Zabuliche_Robert_2000 a întrebat:

Am si eu un laptop tableta marca Allview Wi901N si as vrea sa instalez windows 7 de pe un stick bootabil dar problema e ca nu imi da voie sa intru in bios. Am incercat toate combinatiile de taste dar nu functioneaza nimic. Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| bisebi a răspuns:

Nu ai sanse. daca chiar vrei un sistem de operare de tip desktop pe tableta poti instala un linux cu linuxdeploy, google for more info

2 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Vei avea lag, Windows-ul nu e pentru tablete, ai nevoie de Laptop sau PC in toata regula. O tableta-laptop are doar tastatura de laptop, nu e un laptop cu touchscreen.

| ByeBye a răspuns:

Din cate stiu nu se poate si chiar daca reusesti vei avea probleme de compatibilitate, am citit pe mai multe forumuri si am vazut utilizatori nemultumiti de asta.