| GEOsiDEEALOVE a întrebat:

am si eu un LAPTOP Toshiba c855-1lw si am instalat windows 7 pe el cat de curand si nu stiu cum sa instalez WIFI pe el ..stie careva vreun program sau ce sa fac sa instalez WIFI? dau funda pentru cel care imi da raspunsul bun. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| apocaliptic77 a răspuns:

Http://download.cnet.com/......79940.html Salut! Il instalezi, e foarte simplu, si el iti cauta si iti gaseste toate driverele de care are device-ul tau(pc, laptop), nevoie. La treaba. Bafta!

5 răspunsuri:
| CrazyGirlAmy a răspuns:

De la ce firma ai internetul?

| GEOsiDEEALOVE explică (pentru CrazyGirlAmy):

Wind momentan sunt in Italia deci poti sa imi zici si mie ce sa fac ca sunt disperat de 2 zile ma chinui

| CrazyGirlAmy a răspuns (pentru GEOsiDEEALOVE):

Pai in cazul asta ca sa instalezi WIFI iti trebuie un driver care vine pe CD-ul laptopului. Daca nu ai un CD cu drivere poti cauta driverul pe internet pentru modelul tau de laptop si sa speri ca-l si gasesti. FUNDAAAAAAAAAA?

| z99fun a răspuns:

Ca sa instalezi WIFI iti trebuie un driver care vine pe CD-ul laptopului. Daca nu ai un CD cu drivere poti cauta driverul pe internet pentru modelul tau de laptop si sa speri ca-l si gasesti.

| GEOsiDEEALOVE explică:

Mersi pentru ajutor apocaliptic 77 happy