| Marynna a întrebat:

Am si eu un LG GD510 si as vrea sa imi pun un film pe el, dar nu stiu cum as putea sa schimb formatul din avi intr-un format pe care il accepta telefonul.Cine stie sa faca asta?

4 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Converteşte-l în '3gp'
http://www.reganam.com/3gp-converter.htm

| misshu a răspuns:

In functie de format, exista convert-ere... avi-3gp, avi-mpg, le gasesti si moca pe net, si trebuie doar sa transformi fisierul respectiv

| vlad423 a răspuns:

Pai iti trebuie un program care sa transforme avi. in 3gp. stiam unele programe! dar nu mi-au mai trebuit si le-am uitat! poate le mai stie candva si te va lamuri
bafta!

| tyberyiu a răspuns:

In ce format vrei sa schimbi din avi?