| Adryan28 a întrebat:

Am si eu un monitor LG Flatron L1932P LCD care nu se aprinde deloc nici ledul nici ecranul, si vreau sa-l duc la reparat. Oare cam cat sa-mi ia la reparat? Spuneti-mi si mie niste pareri big grin

Răspuns Câştigător
| chrystyan21 a răspuns:

Chiar nu avem ce pareri sa-ti zicem, nu stim sigur ce are si fiecare lucreza cu un anumit pret. Du-te si intreaba cat costa si vezi daca mai are rost sa-l repari sau sa-l duci la reciclare

1 răspuns:
| heyromania a răspuns:

Mie mi-a luat 150 lei, acum vedem depinde unde-l duci, ce tarife.