| costin007 a întrebat:

am si eu un Samsung s4 mini si vrrau sa-i schimb bateria dar am vazut ca exista 2 tipuri de bateri cele originale de 1900mhA si unele de la forcell de 2300 parca si nu sti daca ar fi bune cele de la forcell ce sfaturi imi dati

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sfatul meu este sa iti schimbi telefonul, pentru ca este posibil ca si noua baterie sa se descarce la fel de repede.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca sunt la aceleasi dimensiuni sunt bune. Acum cativa ani in urma aveam un Nokia care se descarca rapid. Asa am facut si eu. Am luat o baterie mai puternica dar cu un milimetru mai groasa. Am bagat-o cu forta sub capac si a functionat fara probleme.

| crackster a răspuns:

Salut, daca te referi la asta : http://goo.gl/U9EPQF chiar merita.
Nu are rost sa dai mai multi bani pe una originala, cand un Forcell isi face treaba chiar mai bine.