| costin007 a întrebat:

am si eu un Samsung s8 si se pare ca am niste erori in aplicati 1nu imi dezactiveaza cadrele de la pictogramele aplicatiilor chiar daca sete activata functia la wapp cand fac o poza cu blitz imi da imagine neagra si la camera foto la fel la previzualizare dar poza o salveaza ok cum as putea sa scap de aceste erori?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Reseteaza telefonul la setarile de fabrica si apoi faci toate update-urile cerute de sistem si aplicatii.