| ovidiu981 a întrebat:

am si eu un Samsung SGH-T359 si nu stiu cum pot activa netul am cartela frog si am incercat sa activez serviciul webenwalk si imi spune ca telefonul nu este compatibil ce pot face?

1 răspuns:
| redlynx90 a răspuns:

Trebuie sa le faci manual setarile adica intri in Settings nu stiu cum are meniul acela asa as putea sa iti spun intri unde are telefonul profilul si creezi un profil la APN sau
Nume : webnwalk
APN: webnwalk
username : wnw
password : wnw
Dupa care salvezi selectezi profilul ca default in toate aplicatiile si o sa iti mearga cu siguranta. O zi buna!