| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un telefon (Galaxy Fit) si cand ma uit la un film ceva am niste dungi negre sus si jos (pe orizontala) cum pot scapa de ele, adica filmul sa ruleze in tot ecranul nu numai pe mijlocul lui... Nu este de la film deoarece la toate filmele face asa...
Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Vezi ca aceea aplicatie are optiune full screen...winking

4 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Incearca sa iti iei aplicatia mx player din google play, eu asa am facut si mi-au mers

| Cristian12321 a răspuns (pentru Qweerrrtttyyy):

Pai am acea aplicatie... altfel nu mi-ar fi mers filmele... chiar nu stiu ce sa ii fac, vad video-ul pe mijlocul ecranului nu "full screen"

| Cristian12321 a răspuns (pentru Qweerrrtttyyy):

Imi poti spune mai exact cum si unde sa intru te rog?

| Qweerrrtttyyy a răspuns (pentru Cristian12321):

In setarile aplicatiewinking