| TaviComplicat a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung GALAXY Mini si de la o vreme mi se blocheaza totul.Numai ecranul ramane aprins, si trebuie mereu sa-i scot bateria si sa-l repornesc.
Ce naiba are?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca inca il ai in garantie.Ai pierdut garantia daca te duci acolo de unde l-ai cumparat.Eu am schimbat versiunea de android la 2.3.4 Gingerbread de pe site-ul Samsung.Si nu am probleme.Mergi la un service telefoane si sper sa te rezolve.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-ai facut cumva resoftare?

| TaviComplicat explică (pentru darrio2007):

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru TaviComplicat):

Cred ca inca il ai in garantie.Ai pierdut garantia daca te duci acolo de unde l-ai cumparat.Eu am schimbat versiunea de android la 2.3.4 Gingerbread de pe site-ul Samsung.Si nu am probleme.Mergi la un service telefoane si sper sa te rezolve.

| AaNdYy a răspuns:

Poate e prea plina memoria cu tot felul de jocuri
sau sistemul de operare nu e instalat cum trebuie

| Maream a răspuns:

Probabil sistemul de operare nu a fost instalat corect. Iti recomand sa mergi cu el la un service, dar nu-i spune omului ce crezi tu ca are. Vezi ce-ti zice el dupa care poate o sa ma aprobe si el.