| AlanIprechüm a întrebat:

Am sters ambii administratori la pc din greseala, iar cand il aprind nu-mi apare nici unul si nu pot intra in pc rolling on the floor)))) Ma poatr ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Ai incapea in PC sa intrii in el? rolling on the floor
Trebuie sa folosesti discul de restaurare sau - in lipsa lui - sa reinstalezi sistemul de operare.

1 răspuns:
| AndreiAron656 a răspuns:

Intra cu Safe Mode si crează unul, cand deschizi pc-ul inchide-l fortat si deschide-l pana iti apare meniul acela cu "start windows normally / open system repair / open in safe zone. Si dai pe Safe zone, eu recomand sa cauti pe Youtube sunt sute de tutoriale baftă