| teotab2 a întrebat:

Am strans bani si vreau sa imi iau un telefon. Voi care credeti ca e mai bun dintre Samsung galaxy s3 mini si Samsung galaxy 2? Astept un raspuns.

2 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

Desigur ca Samsung galaxy s2, ecran mai mare, procesori mai bun, camera mai buna, dar daca vrei un s3 mai mic si cu specificatii decente ar fi s3 mini, acum e alegerea ta.Bafta!

| mihaicat230 a răspuns:

Incearca sa nu cumperi de la Vodafone (Arsis) adica: http://www.arsis.ro/
Telefoanele au softuri chinezesti! Spun asta din propria mea experienta, poti cumpara doar de la magazinele Vodafone.