| LauRrR a întrebat:

Am telefonul Alcatel ot-918(android 2.3.6), cel de la Orange (pasadena) si mi-am tras hero of sparta am intrat in joc dar vedeam numai o parte din ecran, adica fara butoanele de start, obtiuni, etc. Asta nu ar fi singura problema, pentru ca atunci cand am incercat sa mi-l trag de pe wap.mob.org am scris codul dar nu putem sa il trag. Nu stiu de ce. Am reusit totusi sa mi-l trag de pe TBP si am urmat instructiunile, dar cum v-am spus se vedea doar o parte. As vrea sa stiu toate astea in special pentru viitoarele jocuri pe care le voi trage. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| GiGiMan a răspuns:

Pai am si eu acelasi telefon dar din pacate este la un pret atat de scazut datorita specificatiilor tehnice proaste(procesor mic de 650 GHz si 156 RAM cred) si unele jocuri mai,, complexe" u merg si la treaba cu hero of sparta majoritatea jocurilor de genul asta sunt facute pentru tableta unde ecranul este mai mare...

| LauRrR explică (pentru GiGiMan):

Dar are un prieten pe galaxy S si se vede bine

| GiGiMan a răspuns (pentru LauRrR):

Pai da cum ziceam se poate sa fie si de la specificatiile mai slabe de ex galaxy S cred ca le are pe toate duble sau chiar mai mari...

| LOVEUNICORNS a răspuns:

Cel mai bun acae t hero