| LiliJB a întrebat:

Am trimis fara sa vreau un mesaj pe un grup de pe chat pe Facebook, care voiam sa-l trimit in privat alt cuiva. Cum pot sa sterg conversatia sau mesajul astfel incat sa nu mai vada nici ceilalti membrii? Este urgent.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Din pacate, raul s-a produs.
O data ce mi-ai trimis mesajul si l-am citit, crezi ca scuzele ulterioare mai sunt valabile? acum depinde si ce continea acel mesaj.
O zi bunahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

L ai trimis, trimis ramane

| Vanessa14 a răspuns:

Sincer, o data ce s-a trimis nu se mai poate şterge...Tu il poti şterge să nu îl mai vezi doar că ei pot să îl vadă... Daca eşti pe telefon sau Tabletă ţine apăsat pe mesaj si după apasă,, delete".

| Tiia a răspuns:

Din pacate nu il poti sterge din moment ce l-ai trimis. sad