| KanekKi a întrebat:

Am uitat o parola la un cont de mess si as vrea sa o aflu din nou fara a raspunde la intrebarile de baza daca sa-r putea.As vrea totusi daca se poate sa contactez Yahoo Messenger pentru aceasta problema si nu stiu cum, ajutati-ma va rog dau funda!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici http://io.help.yahoo.com/contact/index

Alege Messenger in prima casuta, apoi versiunea care o ai si in a treia casuta poti alege video (daca stii engleza) Voice sau Password and sign in.

| KanekKi explică (pentru neluL):

Nu merge cand intru pe link nu-mi apare nimicstraight face da-mi iar ca vreau sa contactez pe astia de la yahoo messenger sau pe cei de la Aion daca stii jocu-l.happy

| neluL a răspuns (pentru KanekKi):

Intra aici http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/postmaster/forms_index.html da click pe primul ->HERE (e scris cu albastru), click pe -> Password and sign in, da click pe Get Help din How can we help? si urmeaza pasii de mai sus.

| syon a răspuns:

Nu mai poti recupera contul daca nu stii intrebarea secreta.