| Sekkq25 a întrebat:

Salut TPU, am uitat parola de la gmail si nu mai am telefonul vechi sa o recuperez dar acelasi gmail il folosesc pe Facebook si acolo imi stiu parola de la cont, oare pot face ceva sa aflu parola de la gmail?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1. Nu.

2. "aceelasi gmail il folosesc pe Facebook"

Ar fi cazul să-l schimbi, ca să nu întâmpini vreodată dificultăți și la logarea pe Facebook.

| Dintrebare a răspuns:

Poti sa ceri recuperarea parolei contului google. Probabil cand ai facut contul ti-a cerut o adresa de mail de recuperare sau un numar de telefon. O sa ti se trimita un cod si poti schimba parola. Sau pur si simplu urmezi pasii pentru recuperarea parolei. Faptul ca ai cont de Facebook pe acea adresa de mail nu e relevant. Pentru la poti pune parole diferite pe fiecare site pe care ai cont cu adresa respectiva de mail.