| anonim_4396 a întrebat:

Am un Allview P5 Quad.Am lasat telefonul la incarcat si m-am jucat pe el 1 ora si dupa avea 1% baterie si s-a inchis.Nu mai porneste deloc am incercat si cu USB de la PC si cu adaptorul original insa nimic.Tin sa precizez ca am probleme cu mufa de incarcat trebuie sa tin telefonul intr-o anumita pozitie ca sa se incarce.Am incercat si sa il pornesc in recovery mode dar tot nimic.

4 răspunsuri:
| OtakuShoujo a răspuns:

Trebuie dus la service ca sa ii repare mufa.Am patit si eu si acum se incarca telefonul.

| MosFoca45 a răspuns (pentru OtakuShoujo):

Voi incerca oricum mersi!

| silvestru956 a răspuns:

Caută alt cablu usb care nu e de la Allview iar dacă nu se incarcă încearcă cu alt încărcător.

| MosFoca45 a răspuns (pentru silvestru956):

Am incercat si cu alt incarcator dar tot nimic.