| justmisterious a întrebat:

Am un Allview p5 quad si ieri mi-a scapat in apa, l-am scos insa repede si l-am lasat pe calorifer pe un prospop. Acum functioneaza, e totul ok, mai putin faptul ca acele leduri de la butoanele touch raman mereu aprinse. Oare isi vor reveni de la sine? Da-ti-mi un sfat, ceva. Multumesc

3 răspunsuri:
| GaBu2001 a răspuns:

Scoate-i bateria, scoate-i si cartela si baga-l in orez.

| justmisterious explică (pentru GaBu2001):

Asa cum am spus si in intrebarea de mai sus, telefonul este uscat, functioneaza normal. Ma interesa sa aflu de ce raman aprinse acele leduri si cum pot sa rezolv problema.

| GaBu2001 a răspuns (pentru justmisterious):

Prin ceea ce ti-am scris eu acolo, o sa se rezolve! :3