| Mimiiii a întrebat:

Am un aparat foto, Nikon D3400 și de aproximativ 2 săptămâni nu mă mai lasă să activez funcția Bluetooth, spune că această funcție nu este disponibilă pentru setările curente sau pentru starea curentă a aparatului foto. Ce să fac să meargă din nou, dau funda pentru cel care mă ajută să rezolv această problemă, menționez că sunt începătoare în arta fotografierii. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Buna! Functia bluetooth functiona inainte? Nu? Daca nu, pentru bluetooth iti trebuie o piesa cumparata separat care arata asa

https://www.dpreview.com/files/p/articles/0583878493/Dx000_on_D5000.jpeg

| Mimiiii explică (pentru Yurisa):

Da, mergea înainte și de aproximativ 2 săptămâni nu știu de ce nu mai funcționează.