| DarkStyle a întrebat:

am un ASUS X55V, imi apare logoul ASUS, sta 3-5 secunte pe negru si se restarteaza.Am facut un stick bootabil cu windows, dar nu intra pe el.

Răspuns Câştigător
| Ax3LdeV a răspuns:

INCEARCA UNETBOOTIN nu da gres, apropo mai bine pune-l pe un cd daca nu vrei sa ai surprize sa ti se arda sticku eu am patit

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E ars ceva in el. Numai cineva care vede poate repara.

| Ax3LdeV a răspuns:

Formatezal fat 32 sau fat 16 nu mai retin ca am facut si eu mai demult

| DarkStyle explică (pentru Ax3LdeV):

L-am facut cu wintoflash

| Ax3LdeV a răspuns (pentru DarkStyle):

INCEARCA UNETBOOTIN nu da gres, apropo mai bine pune-l pe un cd daca nu vrei sa ai surprize sa ti se arda sticku eu am patit